Trakt św. Wojciecha 83, Gdańsk, Pon.-Pt. 09:00-17:00, Sob. 09:00-14:00
661-561-306
kontakt@ksfinanse.pl

O NAS

POŻYCZKI●KREDYTY●UBEZPIECZENIA

W K.S. Finanse stawiamy na proste i przejrzyste zasady finansowania. Już podczas wstępnej kalkulacji poznasz wysokość raty, bez ukrytych kosztów i niepotrzebnych produktów dodatkowych. Wierzymy, że uczciwe produkty finansowe, na których zawsze można polegać, zapewnią Ci poczucie bezpieczeństwa, którego każdy z nas potrzebuje, aby w pełni rozwinąć skrzydła. K.S.Finanse oferuje stabilne i godne zaufania produkty zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Co nas wyróżnia? Zawsze słuchamy tego, co do nas mówisz. Szczerze rozmawiamy o możliwościach i uczciwie oferujemy Ci tylko takie produkty, jakich naprawdę potrzebujesz. Nasze doświadczenie zostało nabyte w bankach i firmach pożyczkowych – dzięki czemu wiemy jak one działają „od środka”. Kolejne zdobyte umiejętności, które przekładają się na nasz perfekcjonizm i zorientowanie na potrzeby Klienta, nabyliśmy w pośrednictwie finansowym, które szturmem weszło na polski rynek.

Przyszedł jednak czas, kiedy postanowiliśmy zawalczyć o swoją wolność, a dokładnie wolność w doborze sposobów komunikacji z Klientami – stąd K.S. Finanse.
W naszej firmie to Klient jest najważniejszy, a jego potrzeby są dla nas celem, który musimy osiągnąć, dlatego każda oferta będzie idealnie dopasowana do Twoich oczekiwań.

Obecnie oferujemy kredyty bankowe indywidualne, konsolidacyjne i dla firm największych banków w naszym kraju oraz szeroką ofertę pożyczek pozabankowych. Wszystkim naszym Klientom oferujemy usługę w naszym biurze lub w dogodnym dla klienta miejscu. Ważna jest dla nas satysfakcja Klienta, dlatego też wszystkie nasze działania zmierzają do tego aby możliwie jak najbardziej wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszego Klienta. Na ten moment możemy dojechać do mieszkańców Gdańska, Pruszcza Gdańskiego lub okolic, ale już wkrótce tę formę sprzedaży rozwiniemy na cały kraj.

Z wyrazami szacunku
Karol Sadowski
Właściciel