Trakt św. Wojciecha 83, Gdańsk, Pon.-Pt. 09:00-17:00, Sob. 09:00-14:00
661-561-306
kontakt@ksfinanse.pl

Współpracujemy z największym pośrednikiem ubezpieczeniowym w Polsce.

 

Ubezpieczenie w placówce

Formalności wolisz dopełnić w naszej placówce? Odwiedź nasz punkt gdzie z łatwością
zaparkujesz auto, a my przedstawimy ci najkorzystniejszą ofertę.

PRZEJDŹ

Ubezpieczenie z dostawą

Ważna jest dla nas satysfakcja klienta, dlatego przedstawić ofertę i podpisać polisę możemy
w najdogodniejszym dla klienta miejscu np. u Państwa w domu.

PRZEJDŹ

Ubezpieczenie przez Internet

Cześć towarzystw ubezpieczeniowych z naszej oferty daje możliwość zawarcia polisy przez
Internet. Zadzwoń do nas, my sprawdzimy ofertę, a polisę otrzymasz mailem.

PRZEJDŹ

Nasza firma to Twoje bezpieczeństwo
K. S. Finanse pomoże w doborze odpowiedniego ubezpieczenia do Twoich potrzeb

W K.S. Finanse zdajemy sobie sprawę jak ważne jest dla Ciebie Twoje bezpieczeństwo i bezpieczeństwo Twoich bliskich, dlatego w jednym miejscu mamy blisko 20 ubezpieczycieli, fachowe doradztwo, pewność wyboru i żadnych ukrytych kosztów. Klienci zawsze płacą tylko za ubezpieczenie.W K.S. Finanse zdajemy sobie sprawę jak ważne jest dla Ciebie Twoje bezpieczeństwo i bezpieczeństwo Twoich bliskich, dlatego w jednym miejscu mamy blisko 20 ubezpieczycieli, fachowe doradztwo, pewność wyboru i żadnych ukrytych kosztów. Klienci zawsze płacą tylko za ubezpieczenie.

live 1532301 1920 Ubezpieczenia cropped family 2073602 1920 Ubezpieczenia
american 3577500 1920 Ubezpieczenia
UBEZPIECZENIE W PLACÓWCE

W placówce K.S. Finanse porównasz ofertę wielu towarzystw
ubezpieczeniowych, a my zadbamy o Twój komfort.

Wolisz przyjść do placówki i tam dokonać wszelkich formalności? Odwiedź nasz punkt, a my sprawdzimy jaką ofertę możemy ci zaproponować. Nasza placówka znajduje się w Gdańsku przy ulicy trakt św. Wojciecha 83, jeżeli potrzebujesz więcej informacji przed spotkaniem, zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Telefon: 661-561-306
kontakt@ksfinanse.pl
UBEZPIECZENIA Z DOSTAWĄ

Ubezpieczenia z dojazdem do Klienta

Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów i teraz możemy przedstawić ofertę i zawrzeć polisę w najdogodniejszym dla klienta miejscu. Formalności możesz załatwić np. w swoim domu gdzie będziesz czuł się komfortowo. Na ten moment możemy dojechać do mieszkańców Gdańsk, Pruszcza Gdańskiego lub okolic.Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów i teraz możemy przedstawić ofertę i zawrzeć polisę w najdogodniejszym dla klienta miejscu. Formalności możesz załatwić np. w swoim domu gdzie będziesz czuł się komfortowo. Na ten moment możemy dojechać do mieszkańców Gdańsk, Pruszcza Gdańskiego lub okolic.

Już teraz skontaktuj się z nami i umów wizytęJuż teraz skontaktuj się z nami i umów wizytę

Telefon: 661-561-306, kontakt@ksfinanse.pl

cropped family 2073602 1920 1 Ubezpieczenia cropped house insurance 419058 1920 Ubezpieczenia cropped american 3577500 1920 1 Ubezpieczenia
UBEZPIECZENIE PRZEZ INTERNET

Szybko, wygodnie i w domowym zaciszu

Obecnie część z naszych towarzystw ubezpieczeniowych, a wkrótce wszystkie, daje możliwość podpisania polisy przez Internet. Zadzwoń do nas, podaj dane potrzebne do polisy, a my wyślemy ofertę na Twój adres e-mail. Jeżeli oferta spełni Twoje oczekiwania w prosty sposób podpiszesz polisę. Dzięki tej możliwości nie ma znaczenia z jakiej miejscowości do nas dzwonisz.

Telefon: 661-561-306
kontakt@ksfinanse.pl

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące oferty K.S. Finanse zapraszamy do kontaktu z nami. Do wyboru masz telefon, e-mail, formularz kontaktowy na naszej stronie oraz spotkanie w naszej placówce. Do usłyszenia!

Przepisz kod z obrazka:

3515939355 Ubezpieczenia

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez K.S. Finanse Karol Sadowski podanych danych osobowych. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres kontakt@ksfinanse.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. *Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celach przesyłania przez K.S. Finanse Karol Sadowski z siedzibą w Pruszczu Gdańskim informacji handlowych dotyczących produktów lub usług własnych K.S. Finanse Karol Sadowski za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z art. 10 ustawy z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tekst jednolity: Dz. U. 2017 r. poz. 1219 z późn. zm.). Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać poprzez wysłanie e-mail na kontakt@ksfinanse.pl. *Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celach przesyłania przez K.S. Finanse Karol Sadowski z siedzibą w Pruszczu Gdańskim informacji handlowych dotyczących produktów lub usług partnerów biznesowych K.S. Finanse Karol Sadowski z branży finansowej i ubezpieczeniowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z art. 10 ustawy z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tekst jednolity: Dz. U. 2017 r. poz. 1219 z późn. zm.). Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać poprzez wysłanie e-mail na adres kontakt@ksfinanse.pl. *Administratorem danych osobowych jest K.S. Finanse Karol Sadowski z siedzibą w Pruszczu Gdańskim, ul. Stefana Rogozińskiego 8/59, 83-000 Pruszcz Gdański. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody.