Trakt św. Wojciecha 83, Gdańsk, Pon.-Pt. 09:00-17:00, Sob. 09:00-14:00
661-561-306
kontakt@ksfinanse.pl

OFERTA UBEZPIECZENIA

POŻYCZKI●KREDYTY●UBEZPIECZENIA

W K.S. Finanse współpracujemy z blisko 20 Towarzystwami Ubezpieczeniowymi co daje Państwu możliwość dostosowania odpowiedniego produktu ubezpieczeniowego do swoich potrzeb. Zaletą naszej firmy jest elastyczność. Cenimy Twój czas, dlatego z chęcią wszystkie formalności załatwiamy u klienta lub w naszym biurze w Gdańsku przy Trakcie św. Wojciecha 83.

Nasze usługi, jak również doradztwo są bezpłatne. Zachęcamy do kontaktu.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 17:00 w sobotę od 09:00 do 14:00.

Samochód

Ubezpieczenie OC

Dzięki możliwości wyboru polisy OC możesz zdecydować się jakie rozwiązanie jest dla Ciebie najbardziej korzystne. Pamiętaj, że mimo tego, że przepisami prawa  jesteś  zobligowany do posiadania tej polisy nadal masz możliwość wyboru OC, która spełni Twoje oczekiwania.

Zachęcamy do odwiedzenia placówki K.S. Finanse. Jesteśmy dużym partnerem blisko 20 największych Towarzystw Ubezpieczeniowych, dzięki czemu możemy zaoferować bardzo atrakcyjne warunki ubezpieczenia.

W multiagencji K.S. Finanse dajemy Tobie możliwość na porównanie jakie są aktualne ceny polis OC. Możesz to zrobić w naszej placówce, podać dane przez telefon, a polisę zawrzeć przed komputerem lub umówić się na spotkanie z naszym agentem w dogodnym dla Ciebie miejscu.

Nie czekaj i już dzisiaj znajdź najtańsze OC w multiagencji K.S. Finanse!

Ubezpieczenie AC

Zakup własnego auta to wydatek, na który niejednokrotnie odkłada się latami. Bardzo często zaciąga się również na ten cel kredyt w banku.

Rodzi się wtedy pytanie, jak zabezpieczyć się przed zdarzeniami losowymi, kradzieżą czy anomaliami pogodowymi?

Warto zatem skorzystać z dobrowolnego ubezpieczenia Autocasco pojazdu mechanicznego (najczęściej proponowane jest posiadaczom samochodów czy motocykli) regulowanego ogólnymi warunkami ubezpieczeń. Stworzone zostało ono po to, aby kompleksowo chronić nasz pojazd.

Kupując polisę AC otrzymujemy gwarancję, że towarzystwo pośpieszy z pomocą, gdy coś się wydarzy z autem, właściciel pojazdu otrzyma odszkodowanie, które przeznaczyć może na naprawę pojazdu.

AC jest ubezpieczeniem dobrowolnym, zawieranym w wielu wariantach oraz kilku metodach likwidacji szkód (ASO, warsztat partnerski, kosztorys), przez co umożliwia elastyczne dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Konsekwencją wielowariantowości jest konieczność wyboru i niemożność porównania ofert wnioskując na podstawie ceny czy ryzyku OC. Polisy możemy rozszerzyć o stałą sumę ubezpieczenia, zniesioną konsumpcję sumy ubezpieczenia (czyli pomniejszenie sumy ubezpieczenia), udział własny, zniesienie amortyzacji części, wyposażenie dodatkowe pojazdu.

Należy również pamiętać, że w przypadku wyboru konkretnego AC samochodu koszt AC będzie również inny. Nie możemy jednak kierować się wyłącznie ofertą najtańszego, ale postawić przede wszystkim na dobre ubezpieczenie AC. W ofercie K.S. Finanse właściciel pojazdu nie tylko otrzyma wszelkie informacje dotyczące tego, jaki zakres ubezpieczenia będzie najlepszy. Nasz doradca udzieli również rady odnośnie taniej polisy AC, która będzie spełniała jego wymagania

Ubezpieczenie NNW

Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków jest dobrowolnym ubezpieczeniem zapewniającym ochronę na okres 12 miesięcy.
W przypadku wykupienia NNW, jednocześnie ubezpieczamy wszystkich pasażerów podróżujących w pojeździe, łącznie z kierowcą. NNW chroni nas od szkód powstałych w trakcie korzystania z pojazdu, do którego wykupiono ochronę NNW. Ubezpieczenia NNW to udzielenie świadczenia pieniężnego, które ma zrekompensować uszczerbek na zdrowiu poniesiony wskutek nieszczęśliwego wypadku.

Polisa NNW zadziała, gdy klient:
•    doznał uszkodzenia ciała,
•    rozstroju zdrowia
•    czy też zmarł.

Swoją ochroną ubezpieczenie obejmuje nie tylko nieszczęśliwe wypadki na terenie Polski, ale także poza granicami kraju. Polisa NNW gwarantuje osobom ubezpieczonym wypłatę świadczenia bez względu na to, czy kierujący pojazdem ponosi odpowiedzialność za wypadek czy nie. W przypadku NNW odszkodowanie z ubezpieczenia poszkodowani otrzymają także niezależnie od przysługujących im innych źródeł rekompensaty. Oznacza to, że jeżeli posiadają oni indywidualne ubezpieczenie NNW, otrzymają wypłatę z dwóch źródeł.

Ubezpieczenie Assistance

Ubezpieczenie Assistance jest dobrowolnym ubezpieczeniem, które ma na celu zapewnienie kierowcy zorganizowanie wszechstronnej i natychmiastowej pomocy w razie wypadku, awarii, kolizji czy też kradzieży.

Usługa jest nieoceniona, gdy chociażby wyjechaliśmy zagranicę, a nasz samochód popsuł się i nie mamy jak wrócić do domu. Ubezpieczenie Assistance w podróży jest nieocenione. Przyda się, jeśli w natłoku obowiązków nie zatankujemy auta i w połowie drogi do pracy pojazd odmówi posłuszeństwa lub gdy trzeba będzie wymienić przebitą oponę. Assistance to nie tylko ratunek dla naszego pojazdu, ale także kierowcy i pasażerów jako usługa zapewnienia noclegu lub zorganizowania transportu do domu dla podróżujących.

W wielu Towarzystwach w ramach składki OC lub AC możemy liczyć na ochronę Assistance w zakresie podstawowym, który polega na holowaniu pojazdu po kolizji oraz wypadku. Opłaca się więc zainwestować w ubezpieczenie Assistance z OC i Assistance z AC.

Ubezpieczenie szyb auta

Szyby są delikatnym elementem auta. Koszt wymiany szyby może sięgać od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Warto zadbać o ich ochronę ubezpieczeniową szyb samochodowych.

Ubezpieczenie szyb to ochrona przed stratami powstałymi w wyniku zniszczenia lub uszkodzenia szyb zamontowanych w pojeździe. Jest to forma dobrowolnego zabezpieczenia, którą dokupimy tylko do OC lub AC, nie ma możliwości zawarcia oddzielnie.

Mieszkanie, dom, mienie

Ubezpieczenie mieszkania/domu

Myśląc o ubezpieczeniu budynku mieszkalnego (m.in. domu w budowie) należy wyodrębnić dwie płaszczyzny stanowiące przedmiot ubezpieczenia: mury wraz ze stałymi elementami oraz ruchomości domowe.

Pierwsze z nich to elementy znajdujące się w budynku lub na zewnątrz, które są stale przytwierdzone, m.in.: podłogi, panele, pomalowane ściany, zabudowane kuchnie, zabudowane szafy, kaloryfery, itp . Wielu klientów zastanawia się gdzie się ubezpieczyć i czemu służy ubezpieczenie murów. Wyobraźmy sobie sytuację, w której dochodzi do całkowitego pożaru domu. Z budynku nic nie zostało. Wypłata z ubezpieczenia stałych elementów zapewni nam wyremontowanie wnętrza domu, tj. wyposażenie instalacji wodno-kanalizacyjnej (umywalki, zlewy, krany, wanna), elektrycznej i grzewczej (piece, pompy ciepła, kuchnie elektryczne), gazowej (kuchnie i grzejniki gazowe), wentylacyjnej.

Problem w tym, że w takiej sytuacji nie mamy do czego ich przytwierdzić. Aby na nowo postawić dom potrzebujemy objąć ochroną mury(konstrukcja) budynku mieszkalnego. W przypadku szkody całkowitej, ubezpieczenie pozwoli na odtworzenie domu/mieszkania, który nie nadaje się do zamieszkania bądź też zakupu nowego mieszkania/domu.

Z kolei ruchomości domowe to nasza własność znajdująca się w mieszkaniu/domu, którą w każdym momencie możemy przenieść, np. meble, sprzęt RTV, sprzęt AGD, stół czy rzeczy osobiste. Potocznie mówimy o domu i mieszkaniu, ale to są także inne nieruchomości, które obejmuje ubezpieczenie – budynki i pomieszczenia gospodarcze, dom w budowie, domek letniskowy, ogrodzenia, garaż, posągi, baseny, fontanny, altany ogrodowe.

Ubezpieczenie domku letniskowego

Domek letniskowy to budynek przeznaczony na cele rekreacyjne, zamieszkiwany czasowo, znajdujący się na terenie działek rekreacyjnych. Część towarzystw ubezpieczeniowych ochroną obejmuje również domki znajdujące się na terenie ogrodów działkowych.

Domek letniskowy możemy ubezpieczyć łącznie z ubezpieczeniem domu bądź mieszkania, a w niektórych towarzystwach mamy możliwość ubezpieczenia samodzielnie.

Zdrowie, życie i podróże

Ubezpieczenie na życie

Ubezpieczenie na życie zapewnia wypłatę świadczenia osobom bliskim w sytuacji naszej śmierci. Daje również możliwość rozszerzenia zakresu ubezpieczenia na wypadek pogorszenia stanu zdrowia ubezpieczonego z powodu choroby czy nieszczęśliwego wypadku.

Np. ubezpieczenie Warta Dla Ciebie i Rodziny to elastyczna oferta obejmująca ochroną ponad 50 różnych zdarzeń, przygotowana w formie gotowych wariantów dopasowanych do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych każdego klienta.

Polisa może obejmować ochroną nie tylko życie nasze, ale również rodziców, teściów, małżonków, partnerów i dzieci.

Dostępne są również warianty:

– zapewniające wsparcie finansowe w razie operacji
– czy wystąpienia poważnego zachorowania członków naszej rodziny.

Już dziś zadbaj o bezpieczeństwo swojej rodziny i wybierz pakiet ochrony dla siebie i swoich bliskich!

Ubezpieczenie bagażu

Wybierając się w podróż zawsze zabieramy ze sobą najpotrzebniejsze rzeczy. Aby chronić nasz ekwipunek, powinniśmy przed wyjazdem zadbać o jego ochronę wykupując ubezpieczenie bagażu w podroży. Polisa zagwarantuje nam zwrot poniesionych kosztów, jeśli bagaż zostanie skradziony lub utracimy go na skutek zdarzeń losowych, takich jak: pożar, lawina, powódź czy intensywne opady deszczu. Świadczenie w ramach ubezpieczenia bagażu lotniczego otrzymamy także wtedy, gdy nasz bagaż w czasie transportu ulegnie zniszczeniu lub opóźnione zostanie jego dostarczenie na miejsce, w którym będziemy spędzać urlop.

Ubezpieczenie bagażu w podroży chroni nie tylko wtedy, gdy znajduje się pod naszą opieką, np. kamery czy aparaty cyfrowe, ale także gdy pozostawimy go w bagażniku samochodu, w przechowalni, w hotelu czy przyczepie kempingowej.

Ochrona bagażu podróżnego obejmuje wszelkie walizy, torby i nesesery wraz z odzieżą i innymi rzeczami osobistymi, które w nich się znajdują. Polisa chroni także namioty, śpiwory, materace a nawet karimaty. Ubezpieczyć możemy również swój sprzęt sportowy.